Що ми можемо для тебе зробити?

1.png

Консультації з питань управління персоналом

Зростаючі труднощі у залученні та утриманні залучених працівників збільшують значення людського капіталу в організаціях, що, в свою чергу, пов'язано з діяльністю, спрямованою на підвищення задоволеності працівника. Сучасні відділи управління персоналом співпрацюють з менеджерами, створюючи персональну політику, тісно пов'язану з бізнес-аспектом компанії. У структурі нашого агентства ми маємо кваліфікованих фахівців з управління персоналом, які, об'єктивно оцінюючи існуючі процеси в компанії клієнта, можуть запропонувати ефективні рішення в області управління людськими ресурсами.

 

Добір персоналу

Інвестування в співробітників є найважливішим, але в той же час найскладнішим завданням, адже саме Люди є найбільшою цінністю кожної компанії. Саме завдяки їм компанія отримує конкурентні переваги. Послуги, які наша фірма пропонує, охоплюють питання, пов'язані з набором і відбором персоналу, включаючи аналіз зайнятості, визначення кваліфікації працевлаштованих співробітників, їх схильностей і інших характеристик, необхідних для виконання певної роботи. Ми підтримуємо наших клієнтів у пошуку відповідних кандидатів на конкретні посади та перевірці їх кваліфікації та компетенцій за допомогою сучасних інструментів рекрутингу. Ми маємо велику базу кваліфікованих працівників, а також ефективні та перевірені процеси рекрутингу.

2.png
 
3.png

Працівники з України

Ми маємо мережу представників в Україні, завдяки чому маємо доступ до кандидатів, які належним чином перевірені з огляду на потреби клієнта. Також задоволені працівники рекомендують нас своїм знайомим, завдяки чому ми готові забезпечити працівників у якнайкоротший термін.

 

 

Працівники з Азії

В часи дефіциту робочої сили та великої ротації персоналу ми виходимо назустріч очікуванням наших клієнтів, пропонуючи їм працівників не тільки зі Сходу, але й з азіатських країн. Бідність та великі витрати на дорогу до Європи призводять до того, що люди з Далекого Сходу є більш мотивованими до праці та лояльними працівниками. Вони виконують свою роботу з більшим завзяттям, радіючи можливостям, які отримують.

 

4.png
 

 

Ти у пошуках роботи?

Зв'яжись з нами, безумовно порадимо і знайдемо пропозицію вакансії саме для тебе