Де шукати роботу?

Де шукати роботу?


Отже, ти шукаєшь роботу, правильно? Резюме оновлено? Профіль у Facebook почищений? Ти знаєш, що шукаєш і які в тебе сильні сторони? Ну так починаємо!

Очевидна очевидність - шукай роботу в Інтернеті

В контексті пошуку роботи Інтернет - це перше, що спадає на думку. Відкриваєш браузер, шукаєш пропозиції і можеш швидко надсилати одне резюме за іншим.

Ти, ймовірно, отримаєш багато телефонних дзвінків, електронних листів та підеш на безліч співбесід. І саме тому цей спосіб дозволяє швидко дізнатися про ринок, дізнатися поточні ціни та порівняти умови в окремих компаніях.

Найпопулярніші портали вакансій роботи в Польщі - Pracuj.pl, LinkedIn та GumTree, і якщо ти думаєш про роботу за кордоном, обов’язково перевір Indeed, Monster і - знову ж таки - LinkedIn.

Увага! В Інтернеті є чимало шахраїв (Віруси у Facebook - чи твій профіль взламали?), у тому числі ті, хто шукає поживи на шукачах роботи. Будь уважним, відповідаючи на підозрілі пропозиції, нікому не надсилай сканів паспорта та не роби жодних перевірок через надсилання грошей.

Якщо ти не хочеш / не маєш часу / не можеш брати участь у конференціях та зустрічах, то використовуй винахід нашого часу - групи у Facebook. Вони не настільки ефективні в налагодженні стосунків, але ти, звичайно, можеш отримати знання звідти, і можеш дізнатися про багато робочих місць першим.

 

шукаєш роботу?

зв'яжися з нами, безумовно порадимо і знайдемо пропозицію вакансії саме для тебе