Co możemy dla Ciebie zrobić?

1.png

Doradztwo HR

Wraz z rosnącymi trudnościami pozyskania i zatrzymania zaangażowanego pracownika rośnie znaczenie kapitału ludzkiego w organizacjach, a co się z tym wiąże działań mających na celu wzmocnienie satysfakcji pracownika. Współczesne działy HR współpracują z menadżerami tworząc politykę personalną ściśle powiązaną z aspektem biznesowym firmy. W strukturach naszej agencji posiadamy wykwalifikowanych specjalistów HR, którzy obiektywnie patrząc na procesy istniejące w firmie Klienta są w stanie zaproponować skuteczne rozwiązania z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi..

 

Dobór Personalny

Inwestycja w pracowników to najważniejsze, a jednocześnie najtrudniejsze zadanie, ponieważ to właśnie Ludzie są największą wartością każdej firmy. To dzięki nim uzyskuje się przewagę konkurencyjną. Usługi oferowane przez naszą firmę obejmują zagadnienia związane z rekrutacją i selekcją pracowników, między innymi analizę zatrudnienia, określanie kwalifikacji zatrudnionych pracowników, ich predyspozycji i innych cech wymaganych do wykonywania określonej pracy. Wspieramy naszych Klientów w pozyskiwaniu odpowiednich kandydatów na określone stanowiska pracy oraz weryfikacji ich kwalifikacji i kompetencji poprzez wykorzystanie współczesnych narzędzi rekrutacyjnych. Posiadamy dużą bazę wykwalifikowanych pracowników a także skuteczne i sprawdzone procesy rekrutacyjne.

2.png
 
3.png

Pracownicy z Ukrainy

Posiadamy sieć przedstawicieli na Ukrainie, dzięki którym mamy dostęp do kandydatów poprawnie zweryfikowanych pod względem zapotrzebowania Klienta. Także zadowoleni pracownicy polecają nas swoim znajomym dzięki czemu jesteśmy gotowi zapewnić pracowników w jak najkrótszym czasie.

Czytaj więcej

 

Pracownicy z Azji

W czasie niedoboru pracowniczego oraz dużej rotacji personelu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów oferując im pracowników nie tylko ze Wschodu ale także i krajów Azjatyckich. Bieda oraz duże koszty dotarcia do Europy powoduje, że osoby z Dalekiego Wschodu są bardziej motywowanymi do pracy oraz lojalnymi pracownikami. Swoja pracę wykonują z większym zaangażowaniem ciesząc się, z możliwości, które otrzymują.

Czytaj więcej

4.png
 

 

Szukasz pracy?

Skontaktuj się z nami, na pewno doradzimy i znajdziemy dla Ciebie ofertę pracy.